Dlaczego My?

01
sty
2023
co jako nasi Klienci, otrzymujecie Państwo wraz z projektem

Projektujemy i wspieramy Państwa kompleksowo. Na każdym etapie inwestycji możecie na nas liczyć. Wykonujemy projekty pełnobranżowe oraz uzyskujemy w imieniu Inwestora pozwolenie na budowę. Prowadzimy nadzory autorskie, ale również udzielamy samych konsultacji. Wszystko po to, aby zminimalizować Państwa wysiłek.

Oferujemy dwie dekady doświadczenia potwierdzone uprawnieniami we wszystkich branżach. Jesteśmy rzetelni w tym co robimy, a świadczyć o tym mogą nie tylko nasze referencje, ale również grono stałych Klientów wracających do nas z kolejnymi projektami.

Pracujemy w technologii BIM (ang. Building Information Modeling), każdorazowo wykonując wirtualny model projektowanego przez nas budynku czy wnętrza. To facynujące doświadczenie pozwala lepiej zrozumieć proces tworzenia, a także precyzyjnie określić wymagania co do proporcji i formy budynku. Opracowanie pełnobranżowego modelu redukuje kolizje międzybranżowe a także staje się podstawą do wykonania dla Państwa metariałów marketingowych inwestycji w postaci realistycznych wizualizacji lub animacji.

Stale się doskonalimy, nie tylko uczestnicząc w szkoleniach i seminariach, ale również w codziennym życiu zawodowym, podejmując chętnie nowe wyzwania. Stawiamy na najnowsze technologie, ekonomię i ekologię. Niezmiennie chcemy wiedzieć więcej, pracować lepiej, być wśród najlepszych! Gwarantujemy, że za każdym razem dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo byli zadowoleni ze współpracy z nami.

Do każdego projektu podchodzimy z entuzjazmem i energią. Podzielimy się z Państwem naszą radością tworzenia i otworzymy nowe drogi do realizacji Państwa celów. Każdy projekt to dla nas wyzwanie, któremu sprostamy pomimo trudności.

Każdy wykonany w naszej pracowni projekt objęty jest dodatkową (nie wymaganą prawem) polisą ubezpieczeniową, gwarantującą bezpieczeństwo Państwa inwestycji.